48 32 479 53 33 polska@scafom-rux.com.pl

Nowoczesna wersja klasycznego rusztowania fasadowego

(Pobierz katalog)

SUPER z serii profesjonalnych systemów rusztowania Scafom-rux to nowoczesna wersja rusztowań fasadowych. System SUPER jest dostępny w optymalnych szerokościach 65 cm i 100 cm, co oznacza właściwe rozwiązanie dla każdej budowy. Cechy charakterystyczne SUPER: niezwykle prosty montaż, bez konieczności stosowania narzędzi i logiczny system wymiarów.

W ostatnich latach opracowano liczne nowe produkty – zwłaszcza w przypadku projektów izolacyjnych i remontowych – w ramach systemu SUPER, ze szczególnym uwzględnieniem niezwykle lekkiej ramy ULTRA (lżejsza o 17,5%).

Application Fasada/ Przemysł / wodoodporność
Certyfikacja Super 65 Z-8.1-185.1
Certyfikacja Super 100 Z-8.1-185.2
Standardowa szerokość ramy 0.65m (S65) / 1.00m (S100)
Standardowa wysokość ramy 2.00m (S65 i S100)

Znajdź więcej dokumentów dotyczących produktów, takich jak: broszury, certyfikaty, katalogi asortymentów produktów, animacje wideo, podręczniki montażu w Centrum pobierania

Cechy produktu

  • Metryczny, logiczny system
  • Prosty, nie wymagający narzędzi montaż
  • Samodopasowujący się
  • Optymalnie lekki
  • Unikalnie bezpieczny
  • Bardzo sztywna konstrukcja

Nowe ramy ULTRA dla systemu rusztowania elewacyjnego SUPER: niższy ciężar, ale o takim samym stopniu nośności.

Pomimo oszczędności wagi o 17,5% może nadal wytrzymać takie same obciążenia jak modele standardowe. Tajemnica leży w nowym typie stali, którą używamy do tworzenia ram rusztowania. Szczególnie ważne: w przeciwieństwie do innych konwencjonalnych produktów system umożliwia łączenia ram z cięższymi typami kompatybilnych systemów.